być Kobietą

Być kobietą - zdjęcie otwierające Być kobietą - zdjęcie otwierające
1Etap

autor: Katarzyna Sikorska

Być kobietą...
...silną i wrażliwą

Kierowanie się emocjami czy twarde stąpanie po ziemi? Wrażliwość czy siła? Ale właściwie... to dlaczego mamy wybierać? Kobiety w swej naturze doskonale potrafią łączyć pozorne przeciwności – być jednocześnie silne i wrażliwe. Co więcej – oba te aspekty nie tylko pięknie ze sobą korespondują, lecz także z siebie wynikają!

Kobieta silna to jednocześnie kobieta wrażliwa, czuła i empatyczna. Nie boi się swojej delikatności, a przy tym potrafi stawiać granice, troszczyć się o siebie i innych oraz sprawdzać się w najróżniejszych dziedzinach. Wie, że pielęgnując swoją wrażliwość, wcale nie wystawia się na zranienie, lecz pokazuje światu to, co w niej najpiękniejsze i bardzo wartościowe.

1Etap

Siła płynie z wrażliwości

Zadbanie o kobiecą wrażliwość ma ogromny wpływ na poczucie siły. Pozwala czuć się pewnie w każdej, nawet nieprzewidzianej sytuacji. Umacnia, daje poczucie sprawczości i pozwala czerpać radość z bycia kobietą. Wrażliwość niesie bowiem ze sobą prawdziwe bogactwo i powinna być traktowana jak ogromny skarb i supermoc. Pozwala w pełni doświadczać życia, czerpać pełnymi garściami z otaczającej nas rzeczywistości i czuć wdzięczność za każde doświadczenie – bo nawet to, co trudne, może zostać przekute w coś pięknego.

Pielęgnowanie wrażliwości to z jednej stronie pozwolenie sobie na okazanie emocji i wyrozumiałość dla bycia niedoskonałą (w końcu chorobliwy perfekcjonizm nie ma nic wspólnego z siłą!), a z drugiej – szacunek dla własnego ciała i tych najdelikatniejszych jego części, jakimi są strefy intymne.

Before

Wrażliwość to prawdziwa supermoc, która pozwala czerpać z życia pełnymi garściami.

After

Kobieca siła bierze swój początek z wrażliwości. To wrażliwość nas umacnia i daje pewność siebie.

Samodbałość zaczyna się od ciała

Kobiece ciało potrafi sprostać naprawdę niewiarygodnym wyzwaniom. Daje życie, przynosi przyjemność, pokonuje fizyczne bariery. Dbanie o siebie warto więc zacząć właśnie od ciała. Zapewniając mu komfort, pielęgnujemy w sobie siłę. Rozumiejąc jego potrzeby, czerpiemy większą radość z codziennych aktywności. Dlatego tak ważne jest, by używać produktów, które zostały stworzone tak, by w pełni dopasować się do kobiecego ciała. Wkładki higieniczne Bella Intima mają delikatne pokrycie z bawełny organicznej, dzięki czemu są delikatne i bezpieczne dla stref intymnych, czyli tych najwrażliwszych części ciała. Zapewniają naturalną ochronę, dając poczucie suchości, świeżości i komfortu. Są przy tym praktycznie niewyczuwalne i sprawiają, że możesz czuć się pewnie w swoich codziennych działaniach.

Delikatne i bezpieczne dla wrażliwej skóry

Cienkie, niewyczuwalne podczas codziennych aktywności

Chłonne i dające pewność w każdej sytuacji

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Sprawdź
Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Sprawdź
2Etap

autor: Katarzyna Sikorska

Być kobietą...
...zadbaną i znającą swoje potrzeby

Dbanie o siebie – w każdym znaczeniu – to prawo każdej kobiety. To wyraz świadomości swoich potrzeb i troski o to, by czuć się dobrze: fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Nie ma w tym nic banalnego, ani tym bardziej płytkiego. Nie powinnaś czuć się winna, kiedy dbasz o siebie!

Nałożenie nawilżającej maseczki, gorąca kąpiel, popołudniowa drzemka, znalezienie czasu na poczytanie książki, wybór naprawdę delikatnych i wygodnych wkładek higienicznych czy odmówienie zrobienia czegoś, co nie będzie dla ciebie komfortowe – to wszystko należy do przejawów samodbałości. Odrobina zdrowego egoizmu? Jesteśmy na tak! W końcu, aby dbać o innych, trzeba najpierw zadbać o siebie.

2Etap

Idealna równowaga

Dbanie o swój emocjonalny i psychiczny dobrostan powinno być priorytetem każdej z nas. Otoczenie się opieką pozwala bowiem na stworzenie zdrowej relacji z samą sobą. A właśnie ta relacja jest często podstawą, na której można następnie budować – karierę, rodzinne szczęście i wiele, wiele więcej. Dbanie o swoje emocje, o życiowy balans to też umiejętność stawiania granic i dokonywania wyborów. Otaczanie opieką samej siebie może wiązać się z nauką odpuszczania i poświęceniem dłuższej chwili na wsłuchanie się w swoje emocje i potrzeby – także te fizyczne. To również często pozornie proste zrobienie czegoś tylko dla siebie, choćby na pierwszy rzut oka mogło wydawać się to powierzchowne i banalne. W końcu nałożenie maseczki może stać się rodzajem medytacji i treningiem uważności.

  • Zrobienie czegoś miłego dla siebie to nic innego jak zaspokojenie swoich potrzeb. A te są ważne!

  • W dbaniu o siebie nie ma nic banalnego, ani tym bardziej płytkiego.

  • To, co psychiczne, ściśle łączy się z tym, co fizyczne. Ciało i umysł stale na siebie oddziałują.

Zadbana kobieta to szczęśliwa kobieta

Dbanie o siebie w rozumieniu fizycznym jest równie istotne! W końcu to często ciało jako pierwsze sygnalizuje, że dzieje się coś niedobrego, a psychika i fizyczność pozostają ze sobą w ścisłym związku. Istotne okazują się naprawdę proste rzeczy. Podstawą często jest zadbanie o spokojny sen, by organizm mógł się zregenerować, zwrócenie uwagę na to, by jeść zdrowo i nie spożywać posiłków w biegu, znalezienie przyjemności w aktywności fizycznej… Bardzo ważne jest również to, by pozwolić sobie na odrobinę luksusu w postaci zabiegów pielęgnacyjnych – i poczuć się naprawdę zadbaną! Masaż, maseczka, kąpiel w pianie, pachnący balsam do ciała… Wydawałoby się, że to błahe sprawy, tymczasem potrafią naprawdę poprawić samopoczucie. Nie od dziś wiadomo, że zadbana kobieta to szczęśliwa kobieta.

Wyrazem samodbałości jest także wybór odpowiednich produktów higienicznych – takich, które są dopasowane do kobiecego ciała i stworzone z uwzględnieniem nie tylko potrzeb fizycznych. Tak jak produkty z serii Bella Intima.

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Sprawdź
Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Sprawdź
3Etap

autor: Katarzyna Sikorska

Być kobietą...
...Kochająca i kochana

Miłość jest ważną częścią życia każdej z nas. Ma bardzo różne oblicza: romantyczne, rodzicielskie, przyjacielskie, erotyczne… Piękne jest zarówno jej dawanie, jak i otrzymywanie. To jednocześnie uczucie, które warto skierować ku samej sobie! Kobieta, która troszczy się o swoje potrzeby, chce i potrafi dzielić się szczęściem z bliskimi. Zasługuje też, by od świata otrzymywać to, co najlepsze (i ma tego świadomość).

3Etap

Troska, szacunek, zaangażowanie, odpowiedzialność, poszukiwanie bliskości – wszystko to składa się na miłość w pięknej, dojrzałej postaci. Przynosi spokój, daje poczucie bezpieczeństwa, świadomość bycia zaopiekowaną i ważną. Jest jednocześnie emocją, jak i umiejętnością jej okazania. Ważne jednak, by najpierw znaleźć jej źródło w sobie.

Pokochać siebie

Żeby przyjąć miłość z zewnątrz i tą miłością się dzielić, najpierw trzeba pokochać siebie. Może wydawać się to banalne, ale tak naprawdę proces ten stanowi klucz nie tylko do samorozwoju, lecz także do tworzenia zdrowych relacji z innym człowiekiem. To najlepsza przepustka do odnalezienia miłości wśród ludzi. Jak bowiem mamy dobrze troszczyć się o innych, kiedy nie umiemy zaopiekować się sobą? Dostrzeganie i spełnianie swoich potrzeb nie jest więc egoizmem, lecz przejawem miłości!

Kobieta, która siebie kocha, szanuje więc też swoje potrzeby. Ich zaspokajanie sprawia, że utrzymujemy równowagę psychiczną i fizyczną, a także – że stajemy się otwarte na emocje innych ludzi. Troska o swój dobrostan przynosi spokój, ładuje baterie i daje poczucie szczęścia, którym potem możemy obdarowywać innych. Najpierw trzeba napełnić miłością samą siebie, by potem móc się tą miłością dzielić.

Before

Troszczenie się o swoje potrzeby nie jest egoizmem, lecz przejawem miłości.

After

Bez pokochania samej siebie trudno o podstawę dla jakiejkolwiek zdrowej relacji z drugim człowiekiem.

Okażmy więc sobie odrobinę czułości – tak jak okazujemy ją bliskim. Wystarczą proste gesty i myśli: zaczęcie dnia od kubka ulubionej herbaty, wybaczenie sobie pewnych niedociągnięć, pomyślenie o sobie dobrze czy zadbanie o to, by to, co dotyka naszego ciała było naprawdę delikatne i dawało nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Sprawdź
Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Sprawdź
4Etap

autor: Katarzyna Sikorska

Być kobietą...
... świadomą siebie i swoich wyborów

Kobieca świadomość nie ogranicza się jedynie do poznania swoich potrzeb i umiejętności ich zaspokojenia. Kobieta świadoma to również ta, która podejmuje przemyślane wybory – zarówno dotyczące ścieżki kariery, jak i zakupu najlepszych środków higienicznych. Kieruje się wartościami, które są dla niej ważne.

Rosnąca samoświadomość kobiet sprawia, że coraz częściej sięgamy po produkty nie najtańsze, lecz najlepiej odpowiadające naszym potrzebom. Cenimy rozwiązania, które łączą w sobie najważniejsze dla nas cechy, takie jak wysoka jakość, bezpieczny skład, odpowiedzialna ekologicznie produkcja oraz niezawodność. W końcu dbać o siebie można również podczas codziennych zakupów – dokonując świadomych, przemyślanych wyborów.

4Etap

Komfort i bezpieczeństwo

Coraz częściej analizujemy informacje o produktach – nauczyłyśmy się patrzeć na składy czy miejsce pochodzenia (nie tylko artykułów spożywczych). Jesteśmy bardzo rozważnymi i świadomymi konsumentkami. Planujemy wydatki, ale też wnikliwie przyglądamy się jakości. W końcu to, co najtańsze, nie zawsze okazuje się najkorzystniejsze.

Kupując produkty codziennego użytku, również można troszczyć się o siebie. Wystarczy na pierwszym miejscu postawić komfort i bezpieczeństwo: szukać organicznych składów, unikać toksycznych dodatków, zwracać uwagę na takie detale, jak faktura, delikatne wykończenie czy przemyślany kształt. To ważne zwłaszcza w przypadku rzeczy, które nosimy blisko ciała – tak jak wkładki higieniczne. Produkty Bella Intima są bezpieczne dla alergików i osób z bardzo wrażliwą skórą, delikatne, wygodne, a przy tym niezawodne.

Bawełna we wkładkach Bella Intima jest bezpieczna dla osób z bardzo wrażliwą skórą.

Przy produkcji nie używa się chloru cząsteczkowego ani naturalnego lateksu, które mogą powodować podrażnienia.

Wkładki są idealne dla kobiet ceniących delikatność i naturalność.

Poszanowanie dla środowiska naturalnego

Troska o samą siebie przekłada się również na troskę o przyrodę. W końcu chcemy żyć w czystym, zdrowym świecie. Dlatego warto zaufać tym markom, które wykorzystują surowce przyjazne środowisku, pozyskiwane z kontrolowanych źródeł w sposób, który spełnia wiele rygorystycznych standardów. Normą w procesie produkcji powinno być również dążenie do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko: zmniejszania liczby generowanych odpadów, wdrażanie zamkniętego obiegu wody czy unikanie stosowania chemicznych środków ochrony roślin.

  • Bawełna we wkładkach Bella Intima pochodzi z ekologicznych plantacji, stosujących przyjazne środowisku sposoby uprawy.

  • W procesie produkcji dąży się do eliminacja metali ciężkich i prowadzenie przyjaznej dla środowiska gospodarki wodnej.

  • Nawet kartonik, w który zapakowane są wkładki, jest wykonany z surowca pochodzącego z lasów zarządzanych z poszanowaniem przyrody.

Pamiętaj! Bardzo ważna jest prawidłowa segregacja odpadów. Dlatego na opakowaniach wkładek Bella Intima znajdują się piktogramy, pokazujące gdzie powinny trafiać po zużyciu. Dzięki odpowiedniej segregacji przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów produktów higienicznych wyrzucanych do toalet i w konsekwencji trafiających do mórz i oceanów.

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Sprawdź
Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Sprawdź
5Etap

autor: Katarzyna Sikorska

Być kobietą...
... żyjącą w swoim tempie

Każda kobieta potrzebuje poczucia, że to, czym się otacza, dotrzyma jej kroku – zarówno w szalonym pędzie, jak i codzienności w trybie slow. W końcu dobrze wiemy, że – gdy mamy dużo na głowie – nasze dni potrafią być naprawdę szalone. Nie oznacza to, że po wszystkim nie znajdziemy chwili na rozkoszowanie się filiżanką gorącej kawy.

To, w jakim żyjesz tempie, silnie wpływa na twoje potrzeby. Jeśli masz dużo obowiązków, pewnie poszukujesz rozwiązań, które pozwolą lepiej zarządzać czasem i planować chwile dla siebie. Z kolei żyjąc w rytmie slow, zapewne kochasz uprzytulniać przestrzeń wokół i czynić ją coraz bardziej przyjazną, a jednocześnie funkcjonalną. Co ważne, potrzebujesz też równowagi – czasem po prostu potrzebujesz zwolnić, odprężyć się i ukoić zmysły, lub wręcz przeciwnie – wprowadzić dreszczyk emocji do codziennej spokojnej rutyny.

5Etap

W zależności od tego, w jaki sposób żyjesz, otaczasz się też różnymi przedmiotami. W końcu obecnie mamy do dyspozycji wiele narzędzi, które ułatwiają życie i wspierają nas w realizacji swoich potrzeb. Mogą być to zarówno piękna mata do jogi, elegancki planer, niezawodny kubek termiczny, jak i… skrojone na miarę środki higieny osobistej.

Before

Czasem warto na chwilę zwolnić i cieszyć się chwilą.

After

Choć rzucenie się w wir wydarzeń może być równie przyjemne. Ważne, by otaczać się rzeczami, które dotrzymają ci tempa!

Wsparcie od strony fizycznej

Tryb życia ma ogromny wpływ na komfort twojego ciała. Wpływa nie tylko na rytm dnia i liczbę godzin, jakie poświęcasz na sen, lecz także na to, jakich środków higienicznych potrzebujesz. W końcu używane produkty powinny dotrzymywać nam tempa, prawda? Kobiece ciało ma swoje potrzeby – jeśli zostaną zaspokojone, to będziemy mogły bez przeszkód cieszyć cię codziennymi aktywnościami – nawet tymi pozornie ekstremalnymi!

Niezależnie od tego, czy wolny czas wolisz poświęcać na medytację lub czytanie książek na kanapie, czy też biegasz, tańczysz i skaczesz – wkładki higieniczne Bella Intima zapewnią ci poczucie czystości, suchości i świeżości. Dopasowują się do tempa i stylu twojego życia – tak, byś nie musiała rezygnować z komfortu w żadnej sytuacji. Różnią się rozmiarem czy kształtem, dzięki czemu łatwo dopasować je do aktualnych wymagań. Sprawdzą się także wtedy, gdy potrzebujesz zwiększonej ochrony.

Specjalna konstrukcja wkładu chłonnego zapewnia wysoką chłonność

Pokrycie z organicznej bawełny zapewnia naturalną ochronę.

Materiały zapewniają dobrą cyrkulację powietrza.

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Extra Long

Sprawdź
Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal

Sprawdź